
БАБХ изпраща за унищожаване над 3,3 тона храни в Бургаско
- 18 Април 2026 | 14:04
- 0 коментара
Общо над 3,3 тона храни без документи, с изтекъл срок на годност или съхранявани в нарушение на закона са установили инспектори на БАБХ в Бургас, Слънчев бряг, Равда и Свети Влас. Всички те ще бъдат унищожени. ...














