
7 деца пиха белина в детска градина във Варна
- 09 Май 2025 | 16:01
- 1 коментара
Седем деца от ДГ "Звeздичка" във Варна са пили белина. Те са в университетската болница "Св. Марина".
Децата погълнали белината с вода. Диспенсърът за минерална вода бил счупен, затова от градината ползвали кана з...








