
Ресторант „Вароша” в Благоевград остана без наемател, никой не иска да го стопанисва
- 03 Август 2017 | 19:19
- 0 коментара
Нито един кандидат не се яви на повторния вчерашен търг за стопанисване на култовия ресторант „Вароша” в Благоевград. По този начин, заведението остана без наемател и за жалост на десетки благоевградчани...






