
Удължиха бедственото положение в Петрич
- 19 Декември 2021 | 09:43
- 0 коментара
Бедственото положение в Община Петрич, което беше въведено заради падналите обилни валежи, се удължава с един месец. Това потвърди за Радио Благоевград кметът на общината Димитър Бръчков.
Бедстващи хора в общината ням...










