
Община Разлог приключи асфалтирането в село Баня
- 13 Септември 2022 | 12:35
- 0 коментара
Община Разлог приключи асфалтирането в района на 5-ти километър и улица „Втора“ в село Баня.
На място се положи нова настилка и се изградиха отводнителни шахти, канали и бордюри. Следващите действия, част ...









