
Посолството на Азербайджан в България направи дарение на СБАЛО „Св. Мина“, кметът Илко Стоянов посрещна Н. Пр. Хюсеин Хюсеинов в кабинета си
- 17 Декември 2021 | 16:35
- 0 коментара
Посолството на Азербайджан в България подкрепи благотворителната инициатива „Да дарим светлина и уют“, в помощ на хората с онкологични заболявания.
Това стана ясно по време на официална визита на посланика...











