
Вдигат заплатите в администрацията с 10%
- 02 Юни 2022 | 13:04
- 0 коментара
Социалното министерство ще поиска увеличение на заплатите на работещите в държавната сфера от поне 10% от 1 юли. Това ще стане с актуализацията на бюджета, обяви министърът на труда и социалната политика Георги Гьок...














