
Цялата автомагистрала "Европа" ще бъде в експлоатация от днес
- 14 Септември 2025 | 08:47
- 0 коментара
Последният участък от автомагистрала "Европа" ще бъде открит днес, с което по цялото трасе от ГКПП "Калотина" до София ще се пътува по магистрален път. Това съобщиха от пресцентъра на Министерството на регионалното разви...

























