Пожар изпепели вила в разложкото село Баня
15 Май 2015 | 10:22
0 коментара
Криминално

Пожар изпепели вила в разложкото село Баня, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР - Благоевград.
На 14.05.2015г. около 16:40 часа е получен сигнал за пожар във вилна постройка, находяща се в местността „Трестеник”, землище на с.Баня, общ.Разлог. Погасен от екип на РСПБЗН-Разлог. Щети: около 30 кв.м. покривна конструкция, врата, дограма, печка, легла и опушени стени.
Причините за пожара са в процес на установяване.






