Футболистите на ЮЗУ „Неофит Рилски“ с поредна победа на Държавното студентско първенство по футбол

08 ноември 2018 | 11:49

Футболният отбор на ЮЗУ "Неофит Рилски" победи със 7:2 тима на Нов български университет на стадиона в с. Рилци. Това е втора поредна победа в рамките на тазгодишното първенство за възпитаниците на ас. Стоян Стоянов и Пламен Николов. Само преди дни те победиха състава на Техническия университет в София с 9:0. Футболистите на Югозападния университет се изправят срещу играчите на Националната >> повече

Футболна драма! Манчестър Юнайтед остави Роналдо и Юве с пръст в уста (ВИДЕО)

08 ноември 2018 | 02:15

Манчестър Юнайтед победи Ювентус с 2:1 в четвърта среща от група H на Шампионската лига.  През първата част нямаше много положения за гол, а домакините от Юве се отчетоха с греда на Сами Кедира в 35-ата минута. Марсиал застраши вратата на торинския гранд в 49-ата минута, но в следващата атака Дибала отново остана на сантиметри от гола във вратата на Манчестър Юнайтед с втора греда в м >> повече

Волейбол: Марица стартира с гостуване във Франция! Монтана падна тежко в Европа

08 ноември 2018 | 02:08

Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) вече разбра програмата за група "А" в Шампионската лига. Допълнително ще бъдат оповестени точните дати и часове на срещите. Отборът на Иван Петков стартира с гостуване на френския шампион Безие (Безие). Двубоят ще се играе се играе в периода 20 – 22 ноември. Между 18 – 20 декември маричанки приемат настоящите световни и евр >> повече

България приема Европейско по волейбол

08 ноември 2018 | 02:02

България ще бъде домакин на европейското първенство по волейбол за юноши под 17 години. Това стана факт по време на административния съвет на Европейската конфедерация по волейбол в Будапеща. Шампионатът на Стария континент ще се проведе от 13 до 21 юли 2019 година в София, а квалификациите за надпреварата ще се проведат в края на април. Волейболистите на България в тази възрастова категория си >> повече