Звездни гости в Сандански: Петя Дикова и Илиян Любомиров на „Sandanski Cup 2026“
01 Май 2026 | 20:35
0 коментара
Общество
Благоевград

В първия ден от международния плувен турнир „Sandanski Cup 2026“ кметът Атанас Стоянов се срещна с Тв водещите Петя Дикова и Илиян Любомиров - гости на града и родители на участник в състезанието.
Те споделят своите впечатления от организацията на турнира, атмосферата в Сандански, условията в плувния комплекс и емоцията да бъдат част от спортно събитие, което събира силни състезатели, треньори и семейства от различни места. Поздравленията са за страхотните организатори на турнира!
За нас е ценно, когато гостите на града усещат Сандански като приятно, гостоприемно и вдъхновяващо място – не само за спорт, но и за преживяване, което остава като хубав спомен.
Кметът на Община Сандански Атанас Стоянов също се срещна с гостите и участниците, като подчерта значението на спорта, добрата база и подкрепата за събития, които дават възможност на младите таланти да се развиват.
„Сандански Къп 2026“ продължава на 1, 2 и 3 май, а градът ни отново посреща спортисти, родители и гости с дух, емоция и отлични условия.
Благодарим за доверието и за хубавите думи за Сандански!
Те споделят своите впечатления от организацията на турнира, атмосферата в Сандански, условията в плувния комплекс и емоцията да бъдат част от спортно събитие, което събира силни състезатели, треньори и семейства от различни места. Поздравленията са за страхотните организатори на турнира!
За нас е ценно, когато гостите на града усещат Сандански като приятно, гостоприемно и вдъхновяващо място – не само за спорт, но и за преживяване, което остава като хубав спомен.
Кметът на Община Сандански Атанас Стоянов също се срещна с гостите и участниците, като подчерта значението на спорта, добрата база и подкрепата за събития, които дават възможност на младите таланти да се развиват.
„Сандански Къп 2026“ продължава на 1, 2 и 3 май, а градът ни отново посреща спортисти, родители и гости с дух, емоция и отлични условия.
Благодарим за доверието и за хубавите думи за Сандански!






