Зловещо : Откриха тяло на турист на Витоша с обезобразено лице

16 Май 2026 | 16:32
0 коментара
Криминално
България
Зловещо : Откриха тяло на турист на Витоша с обезобразено лице

Труп на мъж в туристическа екипировка е открит в района на хижа "Рудничар" в Природен парк "Витоша", съобщава bTV.

По първоначална информация тялото е намерено днес, като половината от лицето на мъжа е напълно обезобразено. Към момента не е ясно дали става въпрос за тежък криминален инцидент, фатално падане в планината или нападение от диво животно.

Районът около хижата веднага е бил отцепен от полицията. На място се извършва оглед от криминалисти и съдебни медици, които тепърва ще установяват самоличността на мъжа и точните причини за настъпването на смъртта.

Добавете Вашия коментар

TOP