Започва изплащането на възнагражденията на членовете на СИК и ПСИК в община Сандански

11 Май 2026 | 15:33
0 коментара
Криминално
Кюстендил
Започва изплащането на възнагражденията на членовете на СИК и ПСИК в община Сандански
ВАЖНО: ДНЕС ЗАПОЧВА ИЗПЛАЩАНЕТО НА ВЪЗНАГРАЖДЕНИЯТА НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА СИК/ ПСИК В ОБЩИНА САНДАНСКИ


Общинска администрация – Сандански уведомява всички членове на секционните избирателни комисии ( СИК / ПСИК ) на територията на общината, че изплащането на полагаемите възнаграждения от проведените избори на 19 април 2026г. , ще се извърши ДНЕС - 11.05.2026г. / понеделник /.

Плащанията ще бъдат извършени по банков път, по сметката, подадена от всеки един от членовете на СИК / ПСИК.
Възнагражденията се изплащат на основание Решение №4456-НС от 21.02.202г. на ЦИК.

Добавете Вашия коментар

TOP