Започнаха заниманията по програмата „Плувно лято 2026“ за децата на Банско

22 Юни 2026 | 18:51
0 коментара
Общество
Благоевград
Започнаха заниманията по програмата  Плувно лято 2026  за децата на Банско
Започнаха заниманията по програмата „Плувно лято – 2026“, които се провеждат в хотел „Регнум“ за всички записани участници в лятната програма за децата на Банско.
В периода 22 – 29 юни, всеки делничен ден, заниманията ще се провеждат по следния график:
От 10:00 до 12:00 ч. – за бъдещи първокласници и ученици със завършен първи и втори клас;
От 15:00 до 17:00 ч. – за ученици със завършен трети клас и по-големи.
Инициативата е част от лятната програма на МКБППМН – Община Банско и има за цел да насърчи активния начин на живот, придобиването на основни плувни умения и пълноценното прекарване на свободното време през ваканцията

Добавете Вашия коментар

TOP