Започна кампанията за плащане на местните данъци и такси в Добринище
24 Февруари 2026 | 10:55
0 коментара
Общество
Благоевград

Кметството в Добринище уведомява жителите на града, че кампанията за заплащане на местните данъци и такси за 2026 година вече е в ход.
Плащанията могат да се извършват по няколко начина:
в брой;
чрез банков превод;
чрез ПОС терминал (с дебитна или кредитна карта).
Гражданите могат да направят своите плащания на място в отдел „Местни данъци и такси“.
От кметството напомнят, че при заплащане на задълженията в срок до 30 април 2026 г. може да бъде ползвана законово установената отстъпка.
Общинската администрация призовава жителите да се възползват от възможността за по-ранно плащане и да избегнат струпване в последните дни преди крайния срок.






