Запалиха колата на полицай в Сандански тази нощ
16 Октомври 2017 | 10:24
1 коментара
Криминално
Запалиха личният автомобил Ауди на криминалиста от РУП - Сандански Т. Полков тази нощ. Според източници колата е била паркирана пред дома му, залят е с коктейл "Молотов", изгоряла е цялата предница.
Под сурдинка се коментира, че палежът на колата му е свързан с работата му, но засега от полицията отказват коментар. Това е поредният палеж в Сандански, градът стана център на уличната вендета, не минава месец без да има запалена кола.
Добавени коментари
rrr публикува:
16 Октомври 2017 | 10:37
Колата не е ауди ,преписваш с грешката на другите ,засрами се






