Запалиха колата на полицай в Сандански тази нощ

16 Октомври 2017 | 10:24
1 коментара
Криминално

Запалиха личният автомобил Ауди на криминалиста от РУП - Сандански Т. Полков тази нощ. Според източници колата е била паркирана пред дома му, залят е с коктейл "Молотов", изгоряла е цялата предница.

Под сурдинка се коментира, че палежът на колата му е свързан с работата му, но засега от полицията отказват коментар. Това е поредният палеж в Сандански, градът стана център на уличната вендета, не минава месец без да има запалена кола.

Добавени коментари

rrr публикува:
16 Октомври 2017 | 10:37
Колата не е ауди ,преписваш с грешката на другите ,засрами се

Добавете Вашия коментар

TOP