Задържани шофьори в Благоевград и Банско за управление след употреба на наркотици и алкохол

17 Октомври 2025 | 11:30
1 коментара
Криминално
Благоевград
Задържани шофьори в Благоевград и Банско за управление след употреба на наркотици и алкохол
Около 22:02 часа на 16.10.2025 г. на ул. „Вардар“ в гр. Благоевград, от полицейски служители на 01 РУ-Благоевград е спрян лек автомобил „Форд Торнео“, като в хода на извършената проверка е установено с техническо средство, че 29-годишният му водач от гр. Благоевград шофира след употреба на наркотично вещество. Мъжът е задържан със заповед за задържане до 24 часа. Образувано е досъдебно производство. 

На 17.10.2025 г. около 02:00 часа на ул. „Глазне“ в гр. Банско е извършена проверка на лек автомобил „Фолксваген Голф“, управляван от 39-годишен мъж от гр. Дулово. С техническо средство от органите на реда е установено, че водачът на автомобила шофира с наличие на 1,66 промила алкохол в издишания от него въздух. Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа, а по случая е образувано досъдебно производство.

Добавени коментари

zzz публикува:
17 Октомври 2025 | 18:33
и тоя ли го тествахте с фалшивите тестове за наркотици?

Добавете Вашия коментар

TOP