Задържани са двама младежи от Разлог и Баня за притежание на наркотици

18 Декември 2025 | 11:40
0 коментара
Криминално
Благоевград
Задържани са двама младежи от Разлог и Баня за притежание на наркотици
На 17.12.2025 г. в района на ул. „Тодор Кондев“ в гр. Разлог са проверени двама 18-годишни младежи от гр. Разлог и 19-годишен от с. Баня, общ. Разлог, като в непосредствена близост до лицата полицейските служители открили гриндер със суха тревиста маса. След направен полеви тест, същата е реагирала положително на марихуана с тегло около 1,3 грама. Лицата са задържани със заповед за задържане до 24 часа. За случая е уведомена компетентната прокуратура.

Добавете Вашия коментар

TOP