Задържан мъж след умишлен палеж на ограда в с. Слащен
21 Април 2026 | 11:05
0 коментара
Криминално
Благоевград

След получено, на 20.04.2026 г. в РУ-Гоце Делчев, съобщение от жителка на с. Слащен, че е подпалена оградата на двора й и са изгорели ПВЦ мрежа и дървена врата, от работещите по случая полицейски служители е задържан 48-годишен жител на същото село.
По случая е образувано досъдебно производство.
Работата продължава.
По случая е образувано досъдебно производство.
Работата продължава.






