Задържаха софиянец с опиати в хотелска стая в Благоевград

29 Май 2026 | 10:17
2 коментара
Криминално
Благоевград
Задържаха софиянец с опиати в хотелска стая в Благоевград
Мъж на 26 години от гр. София е задържан от полицейски служители на 02 РУ-Благоевград, след като на 28.05.2026 г. проверили обитавана от него хотелска стая в гр. Благоевград и открили таблетки с общо тегло около 5,2 грама. След направен полеви тест, същите са реагирали положително на опиати.

За случая е уведомена РП-Благоевград. Образувано е досъдебно производство.

Добавени коментари

Слънце публикува:
13 Юни 2026 | 12:22
Браво
Банско публикува:
29 Май 2026 | 10:54
Марио Говедарев е следващия за затвора

Добавете Вашия коментар

TOP