Задържаха мъж в Кюстендил за агресия срещу непълнолетни и използване на електрошок
27 Май 2026 | 10:34
0 коментара
Криминално
Кюстендил

Снощи кюстендилски полицаи са задържали 37-годишен местен жител за проявена агресия срещу непълнолетни лица. Сигналът за мъж в нетрезво състояние, който проявява грубост спрямо две момчета и е нанесъл удар с електрошок на едното, е постъпил в ОДМВР в 19.24 ч. чрез тел.112. Пристигналият на място полицейски екип – в близост до Спортното училище в Кюстендил, е установил двете непълнолетни момчета и 37-годишния мъж, който влязъл в спор с тях, искал информация за друго момче, а после ползвал електрошока спрямо едно от децата. От него е иззет и електрошока.
Досъдебно производство е образувано по случая в РУ Кюстендил, уведомена е прокуратурата.
Досъдебно производство е образувано по случая в РУ Кюстендил, уведомена е прокуратурата.






