Задържаха двама пияни шофьора в Гоце Делчев и Сандански

30 Юли 2025 | 09:41
0 коментара
Криминално
Благоевград
Задържаха двама пияни шофьора в Гоце Делчев и Сандански
  1. На 29.07.2025 г. около 18:40 часа на ул. „Свети Врач“ в гр. Сандански, лек автомобил „Фолксваген Голф“ с 48-годишен водач от града, преминавайки покрай паркиран лек автомобил „Мерцедес“ го блъснал и допуснал ПТП с материални щети и без пострадали хора. На 48-годишния мъж е направена проба с техническо средство за употреба на алкохол, която е отчела наличие на 2,30 промила. Същият е задържан. По случая е образувано досъдебно производство.
 
  1. Със заповед за задържане до 24 часа е задържан 66-годишен мъж от гр. Гоце Делчев. Около 07:35 часа на 29.07.2025 г., управляваният от него лек автомобил „Мазда“ е спрян от органите на реда на ул. „Стара планина“ в гр. Гоце Делчев и в хода на извършената проверка е установено с техническо средство, че мъжът шофира с наличие на 1,53 промила алкохол в издишания от него въздух. Образувано е досъдебно производство.

Добавете Вашия коментар

TOP