Задържаха двама мъже за притежание на канабис в Смочево и Бобов дол
29 Май 2026 | 10:26
0 коментара
Криминално
Кюстендил

Вчера са задържани двама мъже за притежание на наркотични вещества. При извършени процесуални действия в имот, обитаван от 19-годишен в с. Смочево, полицаите са открили и иззели опаковка с канабис. В Бобов дол – в жилище на 29-годишен мъж, процесуалните действия са извършени по неотложност от криминалистите, открити и иззети са 2 топчета канабис.
Видът на наркотичните вещества е установен с полеви наркотест, досъдебни производства са образувани по случаите в РУРила и РУ Бобов дол, уведомена е прокуратурата.
Видът на наркотичните вещества е установен с полеви наркотест, досъдебни производства са образувани по случаите в РУРила и РУ Бобов дол, уведомена е прокуратурата.






