Задигнаха лаптоп и ски оборудване от Мерцедес в с. Баня
18 Февруари 2025 | 13:44
1 коментара
Криминално
Благоевград

Полицейски служители на РУ-Разлог работят по получено съобщение за това, че в следобедните часове на 14.02.2025 г. е счупено задното панорамно стъкло на лек автомобил „Мерцедес“.
Колата била паркирана на паркинг към хотел в курортното селище Баня. От нея е извършена кражба на детски лаптоп и четири чифта ски, обувки, щеки и ски екипировка.
Задигнатите вещи са на стойност няколко хиляди лева. За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.
Разследващите се иззели записите от видеокамерите на хотелския комплекс и на съседните сгради, за да попаднат на някаква следа на извършителите.
Добавени коментари
Помак публикува:
18 Февруари 2025 | 13:58
Миховия боклук че разкрие кой е даму се изпразна на голото теме






