Задигнаха две каруци от двора на ДГС-Гърмен, извършителите се издирват

25 Февруари 2026 | 10:10
0 коментара
Криминално
Благоевград
Задигнаха две каруци от двора на ДГС-Гърмен, извършителите се издирват
На 24.02.2026 г. в РУ-Гоце Делчев е получено съобщение за това, че от неустановена дата до 08:40 часа на 24.02.2026 г. от двора на ДГС-Гърмен е извършена кражба на две каруци.


За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.

Добавете Вашия коментар

TOP