„Забавления без екрани“ -деца и родители се забавляваха заедно в парк Бачиново

28 Юни 2026 | 10:13
0 коментара
Общество
Благоевград
Забавления без екрани  -деца и родители се забавляваха заедно в парк Бачиново

Десетки деца и родители се включиха тази сутрин в спортното предизвикателство „Забавление без екрани“, което Община Благоевград организира за трета поредна година.

Заместник-кметът Боряна Шалявска откри инициативата, поздрави участниците и им пожела да прекарат една забавна и изпълнена с усмивки сутрин.
На бейзболното игрище в парк „Бачиново“ деца от различни възрасти премериха сили в щафети, състезания и разнообразни спортни предизвикателства. Така игрището се превърна в място за движение, екипен дух, споделени емоции и много усмивки.
 Събитието за пореден път показа, че когато децата имат възможност да играят, спортуват и прекарват време заедно, телефоните и таблетите остават на заден план.
 „Забавление без екрани“ е инициатива на Община Благоевград, която насърчава активния начин на живот и създаването на повече възможности за семейни занимания и игри на открито.
 Очакваме ви и на следващите издания на „Забавление без екрани“ – на 25 юли, 23 август и 13 септември на бейзболното игрище в парк „Бачиново“, за още спорт, игри и забавления на открито
Забавления без екрани  -деца и родители се забавляваха заедно в парк Бачиново
Забавления без екрани  -деца и родители се забавляваха заедно в парк Бачиново
Забавления без екрани  -деца и родители се забавляваха заедно в парк Бачиново

Добавете Вашия коментар

TOP