Забавление без екрани събра десетки деца и родители в парк Бачиново
27 Юни 2026 | 13:45
0 коментара
Спорт
Благоевград

Десетки деца и родители се включиха тази сутрин в спортното предизвикателство „Забавление без екрани“, което Община Благоевград организира за трета поредна година. Заместник-кметът Боряна Шалявска откри инициативата, поздрави участниците и им пожела да прекарат една забавна и изпълнена с усмивки сутрин. На бейзболното игрище в парк „Бачиново“ деца от различни възрасти премериха сили в щафети, състезания и разнообразни спортни предизвикателства. Така игрището се превърна в място за движение, екипен дух, споделени емоции и много усмивки. Събитието за пореден път показа, че когато децата имат възможност да играят, спортуват и прекарват време заедно, телефоните и таблетите остават на заден план.
„Забавление без екрани“ е част от инициативата „Детство без екрани“ на Община Благоевград, която насърчава активния начин на живот и създаването на повече възможности за семейни занимания и игри на открито. Очакваме ви и на следващите издания на „Забавление без екрани“ – на 25 юли, 23 август и 13 септември на бейзболното игрище в парк „Бачиново“, за още спорт, игри и забавления на открито! даи заглавие
„Забавление без екрани“ е част от инициативата „Детство без екрани“ на Община Благоевград, която насърчава активния начин на живот и създаването на повече възможности за семейни занимания и игри на открито. Очакваме ви и на следващите издания на „Забавление без екрани“ – на 25 юли, 23 август и 13 септември на бейзболното игрище в парк „Бачиново“, за още спорт, игри и забавления на открито! даи заглавие







