За пример: Ученици в Сандански намериха и върнаха изгубен телефон

19 Май 2026 | 10:43
0 коментара
Общество
Благоевград
За пример: Ученици в Сандански намериха и върнаха изгубен телефон
Отново повод за гордост разтопи сърцата на местните жители в Сандански.

Само дни след като три деветокласнички върнаха изгубено златно колие, млади хора пак впечатлиха с достойна постъпка.

Учениците Филип Димитров и Антон Урумов от Второ основно училище “Христо Смирненски“ в курортния град намериха и върнаха  изгубен мобилен телефон на неговата собственичка.


От ръководството на училището разказаха, че жената, пожелала анонимност, сама е изразила желание добрата постъпка на учениците да стане публично достояние, защото според нея доброто трябва да бъде показвано и насърчавано.

Добавете Вашия коментар

TOP