За пример: Кмет и депутат засадиха улични сливи в Петрич

14 Април 2025 | 09:45
0 коментара
Общество
Благоевград
За пример: Кмет и депутат засадиха улични сливи в Петрич

На мястото на отрязани липи заради ремонт на две улици, засадиха червенолистни сливи и копривки. Акцията по озеленяване на тротоарите по "22 октомври" и "Генерал Тодоров" оглавиха кметът на Петрич Димитър Бръчков и депутатът от ГЕРБ в региона Костадин Стойков.

На този етап са залесени 80 млади градски дръвчета, които са сухоустойчиви. Фиданките са обградени с мрежа, за да бъдат защитени. Нови ще бъдат доставени и за други улици в града, които са с нова настилка и тротоарни пространства, но това ще се случи поетапно, обещаха от Община-Петрич.

 

 


Кмет и депутат засадиха улични сливи /снимки/Кмет и депутат засадиха улични сливи /снимки/Кмет и депутат засадиха улични сливи /снимки/
TOP