Възстановено е общественото ползване на пътния участък Железница-Церово
02 Декември 2025 | 12:23
0 коментара
Общество
Благоевград

Община Симитли информира жителите и гостите на общината, че е отменена временната забрана за обществено ползване на пътния участък от с. Железница, община Симитли към село Церово, община Благоевград.
След извършени необходимите проверки и обезопасяване на засегнатата отсечка, движението по трасето е напълно възстановено и може да се осъществява свободно и безопасно както от моторни превозни средства, така и от пешеходци.
Ръководството на Община Симитли изказва благодарност за проявеното търпение, разбиране и спазване на въведените ограничения по време на извънредната ситуация.






