Възрастна жена даде чанта с 13 000 лв. на ало измамници
23 Септември 2025 | 11:40
0 коментара
Криминално
България

87-годишна жена стана жертва на телефонна измама в Стара Загора, съобщиха от ОД на МВР.
На 19 септември жената е подала сигнал, че на 18 септември, чрез телефонни обаждания, е била въведена в заблуждение по схемата „съдействие на полицията”.
Пред вход на блок тя е предала на непознат мъж дамска чанта с 13 000 лева. По случая се води разследване.






