Възраждане регистрира листата си в Кюстендил

14 Март 2026 | 14:59
0 коментара
Политика
Кюстендил
Възраждане регистрира листата си в Кюстендил

Партия „Възраждане“ официално регистрира своята кандидатдепутатска листа в Районната избирателна комисия в Кюстендил за предстоящите парламентарни избори.

Водач на листата за 10-и Многомандатен избирателен район е досегашният народен представител Димчо Димчев.

От политическата сила обявиха, че влизат в предизборната кампания под надслова „Свободен народ – независима България“, което ще бъде и основният акцент в техните послания към избирателите.

„Влизаме в тази кампания с претенциите на единствената политическа сила, която не само води ефективна външна политика, но и се ползва с доверието както на Изток, така и на Запад“, коментира след регистрацията Димчо Димчев.

Той подчерта, че през последните години партията се е утвърдила като стабилна опозиция с последователна външна политика и активна дипломация.

„Ще продължим да работим на терен и да гледаме хората в очите, с високо вдигнати глави, защото продължаваме да бъдем техния глас. Казваме каквото мислим и правим това, което говорим“, увери водачът на листата в Кюстендил.

Кампанията в областта ще бъде насочена към лични срещи с хората и представяне на конкретни решения за регионалните и националните проблеми.

Ето и пълния състав на листата на ПП „Възраждане“ в 1 МИР-Кюстендил:

  1. Димчо Димчев – водач
  2. Мира Миркова – общински съветник в Кюстендил
  3. Мартин Маринков – лидер на ПП „Възраждане“ в Кюстендил
  4. Виктор Мантарков – общински съветник в Дупница
  5. Теменужка Тодорова от Сапарева баня
  6. Марио Мутафчиев от Бобошево
  7. Юлиан Атанасов от с. Четирци, община Невестино
  8. Христо Стоичков от Дупница

Добавете Вашия коментар

TOP