Въпреки дъжда: Около 200 души се събраха на протест в Гоце Делчев
03 Декември 2025 | 21:44
0 коментара
Общество
Благоевград

Въпреки дъждовно време и днес в Гоце Делчев се проведе граждански протест. По информация от участници на място, събитието е събрало около 200 души.
Протестиращите са се събрали пред Паметника на Гоце Делчев, като уточняват, че проявата е била напълно спонтанна и не е организирана от политическа партия или формална структура. Липсвало е официално озвучаване, а по думите на граждани първоначално е имало опити събитието да бъде възпрепятствано, но въпреки това хората отново са излезли.
Протестът е преминало мирно, без инциденти, като присъстващите са отправили призив за спокойствие, уважение и недопускане на провокации.
Основното искане на протестиращите е оставка на правителството!
Основното искане на протестиращите е оставка на правителството!








