ВЪОРЪЖЕНО НАПАДЕНИЕ пред банка в София!

08 Август 2025 | 14:34
0 коментара
Криминално
София
ВЪОРЪЖЕНО НАПАДЕНИЕ пред банка в София!

Див екшън се разигра в столицата. Извършено е въоръжено нападение с цел грабеж пред банка в София.

Целта на нападението са 100 000 лева, които са били предназначени за няколко столични болници. Парите били приготвени в брой.

Инцидентът е станал в столичния квартал „Дианабад“, информира  БТА, позовавайки се на информация от Столичната дирекция на вътрешните работи.

 

Нападната е жена, като нападателят е отнел от нея чанта с пари. 

Най-вероятно нападателят е имал предварителна информация за трансфера на парите, тъй като е чакал пред самата сграда на банката.

Като в истински екшън, светкавичната намеса на намиращи се наблизо хора, се оказали в помощ на полицията и нападателят е бил задържан съвсем близо до мястото на нападението.

Започнало е разследване на опита за въоръжен грабеж, като се уточнява дали това е солова акция, или има замесени и други.

Добавете Вашия коментар

TOP