Все повече нови лампи в Гоце Делчев и селата

03 Октомври 2025 | 09:58
0 коментара
Бизнес
Благоевград
Все повече нови лампи в Гоце Делчев и селата

Продължава вторият етап от изпълнението на проекта за подобряване на енергийната ефективност в община Гоце Делчев. Това става с обновяване на системата за улично осветление.

В момента се извършва подмяна на уличното осветление на улици в града и селата. Заради това и с цел безопасност в отделни периоди ще бъде изключвано електрозахранването на уличното осветление на улиците, където се извършват ремонтните дейности, както и част от техните пресечки, свързани със съответния трафопост.

 

Възможни са временни прекъсвания на уличното осветление както в града, така и в селата, докато се извършват съответните дейности по подмяна. Те се извършват съвместно от екипи на фирмата изпълнител на проекта и представители на „Електрохолд България“ – клон Гоце Делчев.

Добавете Вашия коментар

TOP