Волейболът обедини училище, клуб и местна власт в Разлог

15 Май 2026 | 16:29
1 коментара
Общество
Благоевград
Волейболът обедини училище, клуб и местна власт в Разлог
Основно училище „Никола Парапунов“ бе домакин на инициативата „С волейбол на училище“ – проект на Българска федерация по волейбол, обединяващ училище, клуб, федерация и местна власт в името на децата и спорта.
Събитието събра ученици, учители, треньори и състезатели от ВК "Пирин Разлог", представители на Българската федерация по волейбол, между които Давид Давидов - вицепрезидент, Станислав Николов - административен директор, Николай Иванов - координатор на националните отбори.
Сред гостите на събитието бяха кметът на Община Разлог Красимир Герчев и зам.-кметът Гергана Костова.
Кметът поздрави организаторите и училището за инициативата, като подчерта значението на волейбола, утвърдил се през годините като една от емблемите на Разлог и неизменна част от активния живот на младите хора в общината.
С много емоции, игри и спортен дух се показа, че волейболът е не само игра, а възможност за изграждане на дисциплина, работа в екип, активен начин на живот и любов към движението.
В рамките на програмата се проведе и кръгла маса, посветена на развитието на детско-юношеския волейбол, ролята на училището и партньорството между федерация, клуб и местна власт в подкрепа на младите спортни таланти.
Събитието отправи важно послание – повече спорт, повече усмивки и повече деца на игрището, а не пред екраните!
Волейболът обедини училище, клуб и местна власт в Разлог
Волейболът обедини училище, клуб и местна власт в Разлог
Волейболът обедини училище, клуб и местна власт в Разлог
Волейболът обедини училище, клуб и местна власт в Разлог

Добавени коментари

Колега от когото крадете публикува:
15 Май 2026 | 18:00
"Колеги", благодаря, че продължавате да крадете новини от вестник Вяра и продължавате да не упоменавате това.

Добавете Вашия коментар

TOP