Внучката на екскмета на Благоевград Л. Причкапов спечели първа награда в национален конкурс на МВнР
13 Октомври 2025 | 16:53
4 коментара
Общество
Благоевград

На тържествена церемония, проведена в Министерството на външните работи на Република България, бе представено специално юбилейно издание на пощенска марка, посветено на 70-годишнината от членството на България в Организацията на обединените нации (ООН).
В рамките на събитието заместник-министърът на външните работи Георг Георгиев връчи наградите на финалистите в националния студентски конкурс за есе на тема: „България в ООН: гласът на малките и средните държави в световната политика“.
С първа награда в престижния конкурс бе отличена студентката от специалност „Право“ в Правно-историческия факултет на Югозападния университет „Неофит Рилски“ - Лазара Причкапова.
Добавени коментари
Kraken публикува:
15 Октомври 2025 | 13:05
Шoкиpащa иcтинa от пaтолог! Товa е пpоcто пpецакaнo:--- https://3n.si/istina
София публикува:
14 Октомври 2025 | 13:34
Георг Георгиев не е зам.министър. Отчайваща грешка.
Ирина публикува:
13 Октомври 2025 | 21:17
То всички управляващи са потомци на комунисти
1111 публикува:
13 Октомври 2025 | 18:22
Браво на момичето. Дано да е кадърно, прилича на лице на баща си.
Но ако не беше с тази фамозна фамилия/ дядо и Лазар от Белица/.....Видни комунисти..






