Внимание, шофьори: Спират тока в тунел на АМ Струма
19 Ноември 2025 | 16:07
0 коментара
Бизнес
Кюстендил

Временно спират електрозахранването в тунел на автомагистрала "Струма", информираха от АПИ. Причината е изграждане на станция на мобилен оператор. На 20 ноември преминаващите през тунел "Кочериново" ще са на тъмно и трабва да се движат с повишено внимание и съобразена скорост. Бе тко ще са и двете тръби.
До 21 ноември път има промени в трафика в района на Дупница. Ограничението е в активната лента и навлизането в аварийната, като трафикът ще преминава в изпреварващата. Извършва се ремонт на виадукта край града. Апелът към водачите е да карат внимателно, да спазват правилата за движение и ограниченията на скоростта, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.






