ВИСОКА АКРЕДИТАЦИОННА ОЦЕНКА ЗА БОЛНИЦА ПУЛС !

11 Февруари 2026 | 20:21
2 коментара
Общество
България
ВИСОКА АКРЕДИТАЦИОННА ОЦЕНКА ЗА БОЛНИЦА ПУЛС !

За пореден път ние - екипът на Болница ПУЛС успешно защитихме пред Консултативния съвет към Министъра на здравеопазването правото си да обучаваме студенти и специализанти от различни медицински специалности!

Благодарим на всички колеги, които се включиха активно в акредитационния процес, и най-вече на главната ни медицинска сестра Яна Пандева, която пое основната тежест в организирането на процедурата и защитата в Министерство на здравеопазването. Янка, адмирации за нестихващата ти енергия и позитивен заряд!

Благодарим и на договорните ни партньори Медицински университет - София и Югозападен иниверситет "Неофит Рилски" SWU "Neofit Rilski", за възможността да бъдем техни бази за клинично и следдипломно обучение. Това ни задължава да продължаваме да се развиваме и прилагаме в диагностиката и лечението на нашите пациенти високи стандарти за качество.

 С новата заповед на МЗ от 30.01.2026г., наред с предходните такива, болницата продължава да бъде акредитирана база за обучение на студенти по медицина, лекарски асистенти, медицински сестри и акушерки, както и място за следдипломна квалификация на лекари по различни специалности - Акушерство и гинекология, Кардиология, Вътрешни болести, Ендокринолоия и болести на обмяната, Нефрология, Урология, Нервни болести, Хирургия, Ортопедия и травматология, Образна диагностика, Анестезиология и интензивно лечение.
 Ако искате да станете част от нашия екип и да специализирате при нас, разгледайте свободните позиции тук:
???? https://www.bolnicapuls.com/кариера-1
ВИСОКА АКРЕДИТАЦИОННА ОЦЕНКА ЗА БОЛНИЦА ПУЛС !
ВИСОКА АКРЕДИТАЦИОННА ОЦЕНКА ЗА БОЛНИЦА ПУЛС !
ВИСОКА АКРЕДИТАЦИОННА ОЦЕНКА ЗА БОЛНИЦА ПУЛС !
ВИСОКА АКРЕДИТАЦИОННА ОЦЕНКА ЗА БОЛНИЦА ПУЛС !

Добавени коментари

до Един от.... публикува:
12 Февруари 2026 | 09:08
Осигуровки на никакви заплати, а другото кеш, на 50% процента от персонала не са мед. сестри, а инспекция по труда се скътава....
Един от…. публикува:
12 Февруари 2026 | 07:22
Дерзайте смело !!! Не случайно ви наричат печатница на смъртни актове. Измислена болница!!!

Добавете Вашия коментар

TOP