ВиК ремонтът в Сандански навлиза в нов етап: Започва работа при Алеята на дипломата

01 Юни 2026 | 09:41
0 коментара
Общество
Благоевград
ВиК ремонтът в Сандански навлиза в нов етап: Започва работа при Алеята на дипломата
От днес ( 01.06.26), ВиК ремонтните дейности навлизат в нов етап. Ще започне работа по участъка при Алеята на дипломата, пресичащ бул. „Македония“ на Главната улица ( до моста на “Австрийския” хотел), в началото на парка.
За да осигурим максимално удобство за гражданите и посетителите на Сандански, ремонтът ще се извършва поетапно - на две половини, без пълно затваряне на Главната улица.

 Пешеходният достъп ще бъде запазен.

 Разходките в парка и централната градска част няма да бъдат преустановявани.

 Работи се с мисъл, както за днешното удобство, така и за бъдещото развитие на града.
Знаем, че всеки ремонт създава временни неудобства, но той е и стъпка към по-добра инфраструктура и по-модерен Сандански.

Благодарим за търпението, разбирането и подкрепата!

Добавете Вашия коментар

TOP