Вихрен се раздели с 5-ма футболисти
04 Юни 2025 | 15:19
0 коментара
Спорт
Благоевград

Вихрен Сандански се раздели с петима футболисти. Руслан Иванов,Вергил Янев,Томи Айени,Дмитрий Сидоренко и Георги Иванов няма да бъдат вече част от отбора.
Вчера Вихрен изигра послединя си мач за сезона срещу Пирин Разлог и футболистите вече са в почивка.
В отбора от Сандански със сигурност ще има и нови полълнения,но те няма да бъдат много.
Новакът във Втора лига се събира за първа тренировка на 16-ти юни,като тя ще протече изцяло при местни условия.\pirinsport.com






