Вихрен Сандански победи с 5:2 като гост Пирин Разлог

07 Ноември 2020 | 19:23
1 коментара

Отборът на Вихрен Сандански победи с 5:2 като гост Пирин Разлог в среща от 14-ия кръг на Югозападната трета лига.

Гостите от Сандански поведоха с 5:0 до 80-тата минута на срещата след попадения на Александър Якимов,Методи Костов, Милен Златков/2/ и Иван Гюров. В заключителните минути капитанът на Пирин Николай Хаджиниколов вкара два гола- от фаул и дузпа. Срещата бе много коректна и не създаде никакви проблеми на топ рефера Николай Йорданов.

В класирането Вихрен е на 3-та позиция с 32 точки,но и мач по-малко от лидера Марек. Отборът от Разлог пък е на 13-то място с 15 точки.

В следващия кръг Вихрен приема Сливнишки герой, а Пирин Разлог гостува на Надежда Доброславци.източник:Пирин спорт