Вихрен победи Балкан с 4:1

13 Май 2023 | 18:15
Благоевград

Отборът на Вихрен се наложи над Балкан с резултат 4:1 в среща от 30-ия кръг на Първа група на Югозападната Трета лига, игран в Сандански.

Срещата започна отлично за домакините, които поведоха в 9-ата минута след гол на Пехливанов. До края на първото полувреме Балкан можеше да изравни, но Емил Колев и Павел Петков пропуснаха. Футболистите на Вихрен започнаха по-мотивирано и втората част и отново Пехливанов вкара за 2:0. Почти веднага състезателите на Иван Редовски намалиха след като Павел Петков центрира отлично от ъглов удар, Александър Асенов засече с глава и прати топката в мрежата. Домакините реализираха още два гола в самия край на мача чрез Удоджи и Тренков.

С този успех Вихрен се бетонира на второто място в Югозападната Трета лига. източник: Pirinsport