Вихрен и Марек завършиха с голово реми сезона

28 Май 2023 | 07:38
България

Марек напусна аматьорския футбол без загуба в първата десетка на Югозападната Трета лига, завършвайки  наравно 1:1 в последния кръг като гост на Вихрен  в Сандански.

Дупничани заложиха в мача  не малко юноши старша възраст, предвид факта, че отдавна си  бяха осигурили промоцията във Втора лига. Гостите бяха  и без наставника си Танчо Калпаков, водеше ги наставникът на юношите Цветан Видински.

Първото полувреме мина с поделено надмощие. Вихрен стигна до гол в 37-ата минута. Тогава  Флави Карвальо с удар от наказателното поле не остави шансове на Младенов  за 1:0.

През второто полувреме домакините пропуснаха още няколоко много чисти положения. Най-добрата възможност  бе в 72-ата минута, когато Викто Ергин уцели напречната греда. Така се стигна до 88-ата минута, когато влезлият като резерва младок Любомир Костов с воле направи 1:1 и оформи крайния резултат.източник:Пирин спорт