Ветераните на Пирин Благоевград победиха Вихрен Сандански с 9:0
06 Ноември 2025 | 18:08
0 коментара
Спорт
Благоевград

Ветераните на Пирин (Благоевград) победиха с 9:0 Вихрен (Сандански)
Футболната среща от първенството за ветерани между отборите на Пирин (Благоевград) и Вихрен (Сандански) се проведе днес от 15:00 часа на стадион „Христо Ботев“ в Благоевград.
Двубоят бе финал за Област Благоевград и обещава зрелище между две от най-емблематичните футболни школи в региона.
Пълна доминация на Пирин през първото полувреме — спокойна, зряла и вдъхновена игра от опитните бойци вкараха 3 на Вихрен още на полувремето!
Головете преди почивката за “орлетата” реализираха:
Стоян Драмов
Благовест Христов
Антон Костадинов
През втората част от мача домакините вкараха още 6 гола на гостите от Сандански.
Припомняме, че само преди две седмици ветераните на Вихрен победиха ветераните на Беласица в Петрич с 2:5.
Головете за зелено-белите отбелязаха К. Стоянов, Г. Горемлиев (2), Ат. Атанасов и В. Георгиев.
След края на двубоя бившите футболисти посветиха победата на 100-годишнината на клуба и привържениците му.












