Великденски турнир по белот събра десетки участници в Катунци
11 Април 2026 | 17:12
1 коментара
Общество
Благоевград

За втора поредна година се проведе Великденски турнир по белот в село Катунци по традиция на Велика събота, организиран от общинския съветник Леонид Петканин. В турнира участваха над 40 души, сред които и една жена.
На събитието присъстваха Рашко Динков, Станислав Манолев, Георги Корчев и Георги Батев, с любезното гостоприемство на Георги Коцев.
Леонид Петканин изказа сърдечни благодарности към Рашко Динков, кандидат за народен представител от Прогресивна България, родом от Катунци. Първите награди бяха поднесени от председателя на ОбС Сандански Георги Батев и Рашко Динков.
Ето и наградените
Класиране – Белот:
1-во място: Любен Вакъвчиев и Георги Димитров
Чист белот / бридж:
На събитието присъстваха Рашко Динков, Станислав Манолев, Георги Корчев и Георги Батев, с любезното гостоприемство на Георги Коцев.
Турнирът се проведе в Клуба на пенсионера, а веселата част продължи в култовото заведение „При кмета“ на Георги Коцев, бивш кмет на Катунци.
Леонид Петканин изказа сърдечни благодарности към Рашко Динков, кандидат за народен представител от Прогресивна България, родом от Катунци. Първите награди бяха поднесени от председателя на ОбС Сандански Георги Батев и Рашко Динков.
Ето и наградените
Класиране – Белот:
1-во място: Любен Вакъвчиев и Георги Димитров
2-ро място: Васил Колин и Иван Самарджиев
3-то място: Валентин Коцев и Маргарита Коцева
Чист белот / бридж:
1-во място: Румен Коцев и Николай Дуков
2-ро място: Валери Попов и Цветан Запрев
3-то място: Стоян Гонгов и Яне Янев
Добавени коментари
Якоруда е с Румен Радев публикува:
11 Април 2026 | 20:03
Затвор за Пеевски и Ревански и Вакльов и Бойко Борисов и Апостолов



















