Великденски благотворителен базар в гимназията в Гоце Делчев

02 Април 2026 | 09:49
1 коментара
Общество
Благоевград
Великденски благотворителен базар в гимназията в  Гоце Делчев

Великденски благотворителен базар организира Професионалната гимназия по механизация на селското стопанство (ПГ по МСС) „Пейо К. Яворов“ в Гоце Делчев. Това съобщиха от училището. Инициативата ще се проведе на 9 април, Велики четвъртък, в сградата на училището. Събраните средства ще бъдат дарени на храма „Рождество Христово“ в града.

 

На базара ще бъдат предложени различни изделия, сред които картини, питки, козунаци, сладкарски изделия, боядисани яйца, както и други тематични продукти, свързани с великденските празници. Организаторите уточняват, че всички артикули са изработени изцяло от ученици, учители и служители на гимназията.

Добавени коментари

ТОДОРОВА ЙОРДАНКА ФИНАНСИРАНЕ публикува:
02 Април 2026 | 13:47
здравейте всички Аз съм български фермер и се сблъсках с много финансови проблеми, но благодарение на ТОДОРОВА ЙОРДАНКА успях да се възстановя от финансовите си затруднения. За всички ваши финансови нужди се свържете с ТОДОРОВА ЙОРДАНКА и ще намерите решения на проблемите си. Тя току-що ми помогна с малка сума от 25 000 лева, което наистина ми се отрази добре. С тази сума успях да уредя дълговете си и да продължа земеделската си дейност. Имейл: [email protected] ЗАБЕЛЕЖКА Ако не сте от България, стойте настрана. БЛАГОДАРЯ ВИ

Добавете Вашия коментар

TOP