Великденска работилница в Археологически музей-Сандански
30 Март 2026 | 18:15
0 коментара
Общество
Благоевград

По повод светлия християнски празник
посрещнахме с радост децата от ДГ „Здравец“ 
, които се включиха в нашата творческа работилница. С много усмивки
и ентусиазъм малките участници изработваха тематична великденска украса 
и се запознаха с красивите традиции, свързани с празника.
Денят премина в приятна и вдъхновяваща атмосфера
, изпълнена с детски смях
.
В следващите дни в музея ви очакват още интересни занимания
и добро настроение! 
Благодарим на децата и техните учители
за споделените емоции!
Денят премина в приятна и вдъхновяваща атмосфера
В следващите дни в музея ви очакват още интересни занимания
Благодарим на децата и техните учители










