Вежди Рашидов: Не виждам защо Борисов да не е президент, а Радев - премиер
26 Януари 2025 | 12:51
2 коментара
Политика
България

"Неудачите от управлението ще бъдат стоварени върху Бойко Борисов". Това предупреди пред БНТ бившият министър на културата Вежди Рашидов относно редовния кабинет.
Той не вижда защо Борисов да не бъде президент. Щяло да му подхожда да е представителна фигура, по мнението. Защо и Румен Радев да не стане премиер, не изключва Вежди Рашидов.
Няма лошо ДПС, има хора, които извършват бели в партиите, смята той. Не разбирам селските комплекси да покажеш колко имаш, заяви Рашидов, коментирайки сараите и ВЕЦ-овете на Ахмед Доган.
Не разбирам какво му е на Делян, когато е избран и какво му е на Бойко, когато е избран, посочи Рашидов.
Искам София да ми е Дубай, посочи още той. Всичко е една кочина, критичен е бившият министър на културата.
Той не вижда защо Борисов да не бъде президент. Щяло да му подхожда да е представителна фигура, по мнението. Защо и Румен Радев да не стане премиер, не изключва Вежди Рашидов.
Няма лошо ДПС, има хора, които извършват бели в партиите, смята той. Не разбирам селските комплекси да покажеш колко имаш, заяви Рашидов, коментирайки сараите и ВЕЦ-овете на Ахмед Доган.
Не разбирам какво му е на Делян, когато е избран и какво му е на Бойко, когато е избран, посочи Рашидов.
Искам София да ми е Дубай, посочи още той. Всичко е една кочина, критичен е бившият министър на културата.
Добавени коментари
Работник публикува:
26 Януари 2025 | 19:03
В Якоруда Поп Кръстьо и Киро карат коли за по 300 бона. Драго кара джипове от Делян. А иначе фирмата на поп Кръстьо не е платила заплати на работниците за декември. Парите от Пеевски свършиха. Улиците ще останат в това състояние. Искат да мълчиме за да не ни уволят от работа. Те са дясната ръка на Кмета.
Правете си изводи.
Ваньо Трантин публикува:
26 Януари 2025 | 14:28
Нали знаете как ги избират, с парички.
Поп Кръстьо купи целата ромска махала в Якоруда ,а
Драго купи селата понеже е бабечанин. Е така ги избират. А Якоруда не ги иска и двамата, нито ДЕРИБЕИТЕ около тях. Затова предлагам изберете мене за КМЕТ, ще сте сигурни, че поне нема да крадна като управата от Новото начало..






